Agjencia Zhurnal.mk

S’ka marre, Anxhelina Hadërgjonaj pozon pa të brendshme

Anxhelina Hadërgjonaj ka pozuar pa të brendshme.Këngëtarja e njohur shqiptare, Anxhelina Hadërgjonaj ka marrë sërish vëmendjen në rrjete sociale.Ajo e ka publikuar një foto në të cilën shihet se nuk ka veshur fare të brendshme.

Fustani i gjatë dhe i hapur pothuajse nuk i ka zbuluar gjithçka.Si zakonisht edhe këtë herë nuk kanë munguar komentet e shumta nga ndjekësit.

View this post on Instagram

Had to post it on my feed 👑

A post shared by A N X H E L I N A (@anxhelina) on

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...