Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

“S’ka tamponë në Durrës” Rama i përgjigjet Bashës: Mos na nxirr infermierin për mjek e ekspert pandemie

Zhurnal Ads

Një ditë pasi kreu i PD Lulzim Basha akuzoi se në Durrës mungojnë tamponët, ka ardhur edhe reagimi i kryeministrit.

Rama shprehet se personi që Basha e prezantoi në video si mjek dhe ekspert, në fakt është një infermier.

“PD të mos shikojë gishtin kur gishti tregon hënën dhe hiq dorë nga reagimet me sharje e me akuza, sepse s’ia kam unë fajin atij infermierit që Lulëzimi e prezanton si mjek dhe si ekspert kombëtar të pandemisë, duke u tallur me popullin e duke dizinformuar dynjanë!” – shkruan Rama.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Histori dashurie/14 vjeçarja serbe e lidhur me një shqiptar nga Tirana, hyn në lojë Interpoli

T E

Meta viziton monumentin e “5 Heronjve të Vigut”: Tradhtarët e gjakprishurit nuk do t’ia dalin të cenojnë dinjitetin e heronjve

admin

Gjendet i vdekur në një kanal 50-vjeçari në Vlorë

S.B.

I vunë tritol pranë shtëpisë, flet pronari në Vlorë: S’kam pasur konflikte me askënd dhe as nuk kam

S.B.

Ishte i infektuar me koronavirus/ Ndërron jetë në spital një i burgosur, detajet nga ngjarja

S.B.

Grabitet me dhunë karburanti në Vlorë, lëndohet shitësi

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...