Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni TOP LAJM

Skandaloze: Këshilltari i Grubit, Shpati kapet me drogë (FOTO)

Shkup, 27 dhjetor, Zhurnal.mk – Këshilltari i Artan Grubit, këngëtari Shpat Kasapi është kapur me drogë të llojit Kokain ( 2 paketa të vogla ) para 1 muaji në lagjen Gjorce Petrov në afërsi të SP PLANET, shkruajnë mediat maqedonase transmeton portali Shqipmedia. Ai është arrestuar dhe ndaj tij është ngritur padi adekuate. Ai është liruar por ndaj tij do të filloj gjykimi së shpejti – DOKUMENT.

Tani të presim reagimin e zv/kryeministrit Artan Grubi ndaj këtij skandali.

Burimi: https://www.shqip.media/2020/12/27/skandaloze-keshilltari-i-grubit-shpati-kapet-me-droge-foto/

Postime të ngjashme

ASH-AAA: Qeveria e paaftë për të siguruar vaksina kundër Covid-19

R Zh

Xhambaski: Beogradi punon kundër kohezionit midis Maqedonisë dhe Bullgarisë

T E

Bexheti: Projekti i Poliklinikës është shumë i rëndësishme për nevojat e komunës së Sarajit

T E

Zaev me ofertë opozitës: Ejani në Qeveri por pa Mickoskin

T E

Rënie e shitjes së automjeteve të reja për 33 për qind

R Zh

Filipçe: Nesër arrijnë vaksinat ruse kundër Covid-19

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...