Agjencia Zhurnal.mk
Bota

Skena dramatike në qendër të Tornados, dy amerikanë “ngujohen” brenda stuhisë dhe realizojnë video rrëqethëse

Të paktën gjashtë persona kanë humbur jetën, kur mbi 20 tornado goditën Alabamën, Mississippi dhe Georgia.

Pamjet rrëqethëse shfaqin dy burra që pothuajse kishin mbetur të “ngujuar” në tornado, derisa po vozisnin veturën nëpër Alabama.

Postime të ngjashme

Zviceranët votojnë kundër masave për ndryshimet klimatike

Dafina Vidishiqi

A është Turqia ende një aleat i besuar i NATO-s?

Dafina Vidishiqi

Biden: Nuk po kërkoj konflikt

Dafina Vidishiqi

Netanyahu humb pushtetin në Izrael

Dafina Vidishiqi

Macron: G7 nuk është armiqësore me Kinën

Dafina Vidishiqi

​Blinken zbulon: E vetmja gjë për të cilën pajtohem me Putin

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...