Agjencia Zhurnal.mk

Skerdi dhe Mimoza Shkodra sjellin “T’lutem”

Skerdi dhe këngëtarja atraktive Mimoza Shkodra kanë publikuar projektin e tyre me të ri “T’lutem”, kënga duket mjaft ritmike, dhe padyshim do të jetë hit i verës.

Tekstin dhe melodinë e ka punuar Skerdi, ndërsa videoja e këngës është realizuar nga Jaydee.

Ndryshe, këngëtarët do të mbajnë gjatë verës disa koncerte si dhe do të vijnë ndaras me këngë të reja. /Indeksonline/

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...