Agjencia Zhurnal.mk

Skerdi dhe Samanta sot lansojnë këngën e re

Këngëtarët Samanta Karavella dhe Skerdi Ago ditën e sotme (e martë) do të lansojnë këngën e re.

“N.K.N” mban titullin projekti i dyshes së famshme, i cili vjen i kompletuar nga ana vizuale sot në orën 18:00.

Lajmin e kanë njoftuar të dy artistët dhe kanë ndarë në rrjetet sociale pamje nga klipi i tyre i ri.

“N.KN, ora 18:00”, ka shkruar Samanta duke treguar se ka punuar me producentin Bing Bang, teksa nuk ka harruar të etiketojë edhe ata që janë kujdesur për pamjen e saj.

Videoklipin ndërkohë edhe këtë herë ia ka besuar produksionit “Max Productional”.

https://www.instagram.com/p/CCThj9qpEzj/?utm_source=ig_web_copy_link

Në bazë të reagimeve që ka marrë në postim, kënga duket se mezi po pritet edhe nga fansat e tyre.

Theksojmë se ky është bashkëpunimi i parë i dyshes së njohur që besohet se do të pritet mirë edhe nga publiku.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...

Regjistrim Domain, Ueb Hosting, Uebfaqe për kompaninë tuaj, vetëm për    273 euro

error: Content is protected !!