Skerdi dhe Teuta Selimi të premten publikojnë bashkëpunimin

Dy këngëtarët e njohur, Skerdi dhe Teuta Selimi, kanë bashkuar forcat për një bashkëpunim muzikor.

 

Dyshja e njohur përmes një postimi në Instagram, kanë njoftuar fansat se nesër do të publikojnë projektin e përbashkët muzikor.

“Nesër ora 18:00 “M’ke rrejt ft Teuta Selim”, ka shkruar Skerdi sipër një imazhe, ku shihet përkrah këngëtares së njohur.

Foto: Teuta Selimi/Instagram

Projekti është punuar në studion e “Red Box” nga Big Bang-u dhe Valon Aziri, se çfarë kanë përgatitur artistët mbetet të shihet.

Kujtojmë që “Amelia” është kënga e fundit e Skerdit, ndërsa “Ja Fala”, mban titullin projekti që solli së fundmi Teuta Selimi, e që erdhi e vizuelizuar edhe me videoklip. 

Related posts

Ledri Vula humbi baraspeshën në skenë në një nga performancat e fundit

D V

Nicole Scherzinger feston ditëlindjen teksa ndez thashetheme për një fejesë të mundshme me Thom Evans

Lea Muslija

Arta Nitaj vjen me poza të reja joshëse para pasqyrës, thekson format në veshjen plot stil

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More