Agjencia Zhurnal.mk

Skerdi publikon këngë të re

Këngëtari nga Shqipëria, Skerdi, ka publikuar këngën e tij më të re.

Skerdi orë më parë ka publikuar këngën e tij më të re e cila është një bashkëpunim me një këngëtare e cila po bën debutimin në skenën muzikore, shkruan lajmi.net.Kënga “Shpirt Zi” është duet me këngëtaren, Diellza.

Muzika dhe teksti i këngës janë realizuar nga vet këngëtari. 

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...