Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Ski-lifti dhe teleferiku nga sot nuk do të jenë në funksion në Kodrën e Diellit

Tetovë, 26 dhjetor – Qendra për skijim Kodra e Diellit informon se ski-lifti dhe teleferiku nga sot nuk do të punojnë për shkak se pistat e skijimit janë dëmtuar për shkak kushteve jo të volitshme të motit.

Gjatë ditëve të fundit, siç njoftohet, bora është shkrirë dhe ka zvogëluar mbulesën e borës, ndërsa borë tjetër nuk ka rënë.

Postime të ngjashme

Berisha: Ndalni tërbimin e policisë kundër protestuesve paqësorë shqiptarë në Shkup

T E

Mariçiq: Kjo është një ditë e madhe për shtetin ligjor dhe për sundimin e së drejtës

T E

Spasovski: Hetimi duhet të dëshmojë ku është lëshimi dhe nëse dikush i ka ndihmuar Mijallkovit

T E

Zhurnal mëson / BDI nesër mbledh kryesinë në Reçicë të Vogël

Bexhet Musliu

Todorov i drejtohet Mickoskit: Ik, derisa unë luftoja kundër Zaevit ti ndërtoje hidrocentrale

T E

Arjanit Hoxha takim pune me kolegun e tij turk, Bekir Pakdemirli

Bexhet Musliu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...