Kosovë

S’kishte maskë, policia rreh qytetarin në qendër të Prishtinës në sytë e fëmijëve (VIDEO)

Zhurnal Ads

S’kishte maskë, policia rrah qytetarin në qendër të Prishtinës në sytë e fëmijëve.

Në Ligjin për luftimin e sëmundjeve ngjitëse dhe pandemive janë të qarta kompetencat dhe mandatet ligjore, duke përfshirë edhe ndëshkimet për personat që nuk i përfillin masat e nxjerra.

Një ndër to është gjoba në rast se nuk e mbani maskën.

Një video që ka publikuar Periskopi shfaq disa policë të Kosovës teksa ushtrojnë dhunë fizike ndaj një burri ku sipas informatave jo zyrtare, bëhet fjalë për mos mbajtjen e maskës.

Në video shihet se burri rrahet në prani të fëmijëve dhe të një gruaje.

Postime të ngjashme

Hoti: Së shpejti fillojmë bisedat me partitë politike për postin e presidentit

D XH

Pamje të arrestimit të kreut të OVL e UÇK-së, Hysni Gucati

admin

Delawie thotë se është i lumtur që Biden do ta trajtojë Kosovën bazuar në interesin amerikan

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...