Agjencia Zhurnal.mk

Skivi dhe Donjeta publikojnë këngën “Menemadhe”

Skivi sapo ka publikuar duetin me Donjetën.Skivi ka lansuar projektin e ri muzikor me titull “Menemadhe”, të cilin e solli në duet me Donjeta Morinën, shkruan lajmi.net.Për tekstin e këngës u kujdes Skivi dhe Diez Music, muzikën e bëri Bini Diez dhe Granit Gashi, ndërsa videoklipi u punua nga Imagine Films.

Më poshtë mund ta dëgjoni duetin më të ri në estradë, të cilin e sollën Skivi dhe Donjeta.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...