Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Skivi, Doksi dhe Lil Bin lansojnë këngën e re “Kriminele”

Artistët shqiptarë, Skivi, Doksi dhe Lil Bin, kanë prezantuar projektin e ri muzikor.

“Kriminele” mban titullin kënga e tyre ritmike, e cila është kompletuar edhe nga ana vizuale.

Tekstin dhe muzikën e kanë realizuar vet reperët, kurse për miksimin dhe masterizimin është përkujdesur Granit Gashi.

Ky i fundit po ashtu u kujdes edhe për producimin në bashkëpunim me Dardy, gjersa producent ekzekutiv i këngës është Skivi.

Videoja atraktive i është besuar produksionit ‘Focus Films’.

Projektin tashmë e gjeni të plotë në kanalin YouTube dhe besohet se do pritet mirë edhe nga publiku.

Postime të ngjashme

Obligimet familjare e detyrojnë yllin Angelina Jolie ta lërë pas regjinë

S.B.

Bebe Rexha duket e mrekullueshme në kopertinën e “L’Officiel India”

S.B.

Rita Ora viziton lojtarët e ragbit në Sydney, përqafohet dhe bën fotografi me ta

S.B.

Rihanna bëhet “fqinj” me veten, blen shtëpi 10 milionë dollarëshe ngjitur me shtëpinë e saj aktuale

S.B.

Familja që la gjithçka për të udhëtuar nëpër botë me një furgon: Nuk është punë të punosh një vit të tërë për dhjetë ditë pushime

S.B.

Princi Harry kthehet në ShBA pas varrimit të Princit Philip, mosmarrëveshjet familjare vazhdojnë të mbesin të pazgjidhura

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...