Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Skivi: Largimin e Ledrit prej “Skillz” e kam përjetuar keq!

“Skillz” ishin një prej grupeve muzikore më ikonike në skenën shqiptare. Çdo këngë e tyre ishte një hit e koncerte të panumërta.

Mirëpo, papritmas në vitin 2012 ky grup vendosi ti ndaj rrugët, pasi që Ledri u largua nga muzika.

“Normal që e kam pritur keq ndarjen. Normal jo shumë keq por as mirë. Mund të them keq. Më ka ardhur keq për njerëzit që emrin “Skillz” e kanë pasur në tatuazhe. Ata persona janë detyruar të shlyejnë ato tatuazhe”, deklaroi Skivi, përcjell Telegrafi.

Rreth kësaj periudhe, Skivi si krijues i kësaj skuadre në “Ky emër nuk ka nevojë për prezantim” në RTV Dukagjini, rikujtoi këtë moment duke treguar se e kishte përjetuar jo mirë.

Më e rëndë për të në atë periudhë ishte edhe rikthimi i Ledri si solo artist, e teksa raporti u rregullua më vonë e madje janë takuar.

Madje, mund të ndodh të vij edhe një duet mes tyre në të ardhmen.

“Jeta ështe e gjate dhe ne jemi të ri ende. Asgjë nuk ka ardhur, çfarë do të vjen!”, deklaroi më tej Skivi.

Postime të ngjashme

Xhirimet për filmin e Princeshës Diana po vazhdojnë në Gjermani, aktorja Kristen Stewart portretizon monarken e ndjerë

S.B.

Blake Shelton thotë se Adam Levine ia ka borxh një performancë në dasmën e tij

S.B.

George Clooney mori qenin në audicion për t’u pranuar si aktor në një film

S.B.

Arjola Demiri mahnit me linjat trupore, ndërsa merr poza atraktive para pasqyrës

S.B.

I dashuri i Genta Ismajlit paralajmëron projektin e saj të ri me dedikime dashurie në shqip ndaj këngëtares

S.B.

Kida bëhet me flokë ngjyrë vishnje, rrëmben vëmendjen e fansave me ndryshimin drastik

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...