Agjencia Zhurnal.mk

Skuadra zvicerane konfirmon transferimin e Florian Kamberit

FC St.Gallen 1879 ka konfirmuar transferimin e futbollistit kosovar, Florian Kamberit.

Sulmuesi 25 vjeçar i është bashkuar skuadrës zvicerane pasi u largua nga FC Hibernian dhe ka nënshkruar kontratë tri vjeçare me Gallen, shkruan Gazeta Sinjali.

Kamberi e ka filluar karrierën e tij në FC Rappersëil para se të transferohej te Grasshoppers.

Kurse kohëve të fundit sulmuesi luajti në formë huazimi për Glasgoë Rangers.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Z H

Lajmet e fundit

Loading...