Agjencia Zhurnal.mk
Teknologji

Slack ia nisë vitit me probleme teknike

Slack, platforma e famshme e mesazheve për punë, e ka filluar vitin me probleme teknike në shërbim.

Shumë punonjës në Shtetet e Bashkuara u kthyen në punë pas pushimeve. Kompania fillimisht e quajti problemin e shërbimit një “incident” në një deklaratë në faqen e saj, pastaj e përditësoi njoftimin e saj duke e quajtur ‘një ndërprerje’ me rreth një orë më vonë.

“Klientët mund të kenë probleme në ngarkimin e kanaleve ose lidhjen me Slack në këtë kohë,” thuhej në deklaratë. “Ekipi ynë po heton problemin dhe ne do të vijmë me më shumë informacion sa më shpejt që të jetë e mundur. Ne kërkojmë falje për çdo problem të shkaktuar.”

Postime të ngjashme

Catherine Chen nga Huawei: Besoni në fuqinë e teknologjisë

S.B.

Testohet paneli solar që mbledh energji në hapësirë për të dërguar në Tokë

S.B.

TUPL, arma e re amerikane që do të bëjë “shkrumb e hi” armiqtë

S.B.

Fitimet marramendëse të Apple/ Blen një kompani çdo 3-4 javë

S.B.

A e lini telefonin tuaj në karikues gjatë natës? Kjo mund të mos jetë një ide e mirë

S.B.

Ylli i Realit thotë se ndjen më shumë presion duke luajtur “Counter Strike” sesa në Santiago Bernabeu

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...