Smilevski: Bashkëpunim me degën e Alternativës-Butel, për më të mirën për komunën e Butelit

Shkup, 26 shtator – Kandidati i LSDM -së për kryetar të Butelit, Velimir Smilevski në profilin e tij në Facebook ka bërë të ditur se ka zhvilluar një takim me degën e Alternativës, si dhe janë dakorduar për bashkëpunim, për më të mirën për komunën e Butelit, përcjell Zhurnal.mk.

“Në takimin me degën e Alternativës, u dakorduam për më të mirën për komunën e Butelit, për të gjithë qytetarët”, ka shkruar Smilevski.

На состанокот со огранокот на Алтернатива се сложивме за најдоброто за општина Бутел, за сите граѓани.

Posted by Велимир Смилевски on Sunday, September 26, 2021

Related posts

Shqipëria uron Maqedoninë e Veriut me rastin e përvjetorit të pavarësisë

D V

Osmani dhe Gërvalla nënshkruan Marrëveshje për Bashkëpunim në fushën e Diasporës

D V

Zaev: Gjuha dhe identiteti jonë janë vlerë evropiane

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More