Showbiz

Soni Malajn po e ngatërrojnë me Greta Koçin pas ndërhyrjeve kirurgjike

Zhurnal Ads

Soni Malaj u shfaq dje në spektaklin më të ri në Vizion Plus “Këngë Moj”. Së bashku me kolegë të tjerë të saj, Soni këndoi këngët më të njohura popullore shqiptare.

Këngëtarja ka ndarë në Instagram edhe disa momente të shkëputura nga skena dhe nuk kanë munguar as komplimentet nga fansat e saj.

Mirëpo mes tyre, Sonit i ka rënë në sy komenti i një ndjekëseje që e ka ngatërruar atë me Greta Koçin nga pamja.

“Për Zotin mu duke si Greta Koçi”, i ka shkruar ndjekësja Sonit.

Megjithatë kjo e fundit e ka pritur fare mirë dhe këtë koment, e madje ka shfrytëzuar rastin të flasë për Gertën si artiste.

“Për mua është ngatërresë shumë e lezetshme, sepse Greta Koçi është një vajzë dhe një artiste fantastike”, i është përgjigjur Soni ndjekëses së saj.

Kujtojmë se para disa ditësh, Malaj festoi ditëlindjen dhe miqtë së bashku me partnerin i organizuan një festë surprizë. Këngëtarja tregoi se nuk e priste fare këtë gjë dhe se është emocionuar shumë nga dhurata e bukur që mori prej tyre.

Postime të ngjashme

Vildane Zeneli me poza atraktive në bikini

admin

Emina Çunmulaj mban premtimin, nis ndërtimi i shtëpisë për familjen Poçi në Librazhd

T E

Bebe Rexha revoltohet me paparacët: Më kanë fotografuar në kënde të këqija…

Z H
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...