Agjencia Zhurnal.mk

Sophie Turner shfaq barkun e rrumbullakosur, dy muaj para se të sjell në jetë vajzën

Ajo ka qenë duke e shijuar shtatzëninë së bashku me bashkëshortin Joe Jonas, derisa po presin edhe dy muaj deri në ardhjen të jetë të vajzës së tyre.

Por, para kësaj Sophie Turner është duke kaluar kohë produktive teksa së fundmi është parë në pishinë, shkruan Daily Mail.

Në disa postime në rrjetin social Instagram, 24-vjeçarja ka pozuar me bikini, ndërsa në fokus ka vënë barkun e rrumbullakosur.

View this post on Instagram

🤰 💕 ☀️

A post shared by Sophie Turner (@sophiet) on

Tjetër fotografi shfaqte aktoren duke marrë rreze dielli, kurse shihej se nuk ka përdorur asnjë lloj makijazhi.

Bukuroshja bionde dhe Jonas së fundmi kanë vënë në shitje rezidencën e tyre në Manhattan, pasi nuk e përdorin atë.

View this post on Instagram

🤰 💕 ☀️

A post shared by Sophie Turner (@sophiet) on

Ndërkaq, dyshja janë duke kaluar kohën në shtëpinë e tyre në Los Angeles.

View this post on Instagram

🤰 💕 ☀️

A post shared by Sophie Turner (@sophiet) on

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...