Agjencia Zhurnal.mk

“Sot edhe më mirë se dje”, Rama publikon pamjet dhe qetëson shqiptarët: Kështu mund t’ja dalim (Video)

Kryeministri Edi Rama ka publikuar në faqen e tij në Facebook një video ku tregon distancat që njerëzit që kanë mbajtur sot në vendet ku kanë shkuar të bëjnë pazaret. Rama i kërkon atyre të kenë durim si të vetmen mënyrë për t’a përballuar këtë situatë.

Postimi i Ramës:

SOT EDHE MË MIRË SE DJE

VETËM KËSHTU MUND DHE DO T’IA DALIM ME SE S’BËN TË MOS KEMI QINDRA E QINDRA DHE MOSOZOT MIJËRA HUMBJE JETE

FORCA MOTRA E VËLLEZËR, DURIMDURIMDURIM /e.s/

🔴 SOT EDHE MË MIRË SE DJE🙏👏🔴 VETËM KËSHTU MUND DHE DO T’IA DALIM ME SE S’BËN TË MOS KEMI QINDRA E QINDRA DHE MOSOZOT MIJËRA HUMBJE JETE🙏🔴 FORCA MOTRA E VËLLEZËR, DURIM🙏DURIM🙏DURIM🙏#Respekt #Mirënjohje për Policinë e Shtetit

Posted by Edi Rama on Tuesday, March 24, 2020

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...