Agjencia Zhurnal.mk

Sot finalja e Eurovizion, Jonida Maliqi do këndojë e dyta

Sot është finalja e Eurovizionit. Ndërkohë, këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi do të performojë e dyta në radhë në finale.

Finalja do të mbahet mbrëmjen e sotme, (më 18 maj) në Izrael dhe do të transmetohet në të gjitha televizionet e shteteve pjesëmarrëse. Jonida ia doli ta çojë Shqipërinë në finale me shumë sukses dhe kënga e saj ‘Ktheju Tokës’, është pëlqyer së tepërmi edhe nga të huajt.

I urojmë fat këngëtares shqiptare në finale dhe shpresojmë për një renditje sa më të mirë në fund./KultPlus.com

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...