Agjencia Zhurnal.mk

Sot i jepet lamtumira e fundit regjisores Arzana Kraja

Sot do t’i jepet lamtumira e fundit regjisores Arzana Kraja, shkruan GazetaBlic.

Këtë e bëri të ditur motra e të ndjerës, Gresa Kraja, në një postim në Facebook ku njoftoi se varrimi i regjisores do të bëhet në ora 14:00, në varrezat e Dragodanit në Prishtinë.

“Me pikëllim dhe zemër të thyer ju njoftojmë për ndarjen nga jeta të vajzës dhe motrës sonë të dashur Arzana Kraja. Varrimi i saj bëhet të enjten te varrezat e Dragodanit në Prishtinë në orën 14:00. Dyert e familjes do të jenë të hapura në lagjen Ulpiana D9, pranë klinikës “Fati im”, ka shkruar Kraja.

Me pikëllim dhe zemër të thyer ju njoftojmë për ndarjen nga jeta të vajzës dhe motrës sonë të dashur Arzana…

Posted by Gresa Kraja on Wednesday, November 13, 2019

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...