‘Sot ishte ditë e mirë’ – pas aktivitetit në Tiranë, Dua publikon imazhe relaksi me të dashurin

Shqiptarja me famë botërore, Dua Lipa, befasoi me udhëtimin drejt Shqipërisë gjatë ditës së premte.

 

Ylli i muzikës pop kishte udhëtuar drejt Tiranës me familjarët e saj dhe të dashurin, Anwar Hadid.

Me këtë rast, ajo u prit nga kryeministri Edi Rama dhe kryebashkiaku Erion Veliaj, ndërsa më pas ka bërë disa aktivitete.

https://www.instagram.com/p/CRrfEbJsahI/?utm_source=ig_web_copy_link

Në mesin e tyre ishte edhe vizita për të shikuar nga afër punimet në ‘Sunny Hill Kindergarten’ në qendër të qytetit që mbështete nga fondacioni i saj.

Më pas, ajo i ka shijuar disa momente relaksi me të dashurin e saj, ndërsa i ka publikuar edhe disa fotografi të përbashkëta.

“Sot ishte ditë e mirë”, ka shkruar këngëtarja në përshkrimin e fotografive të publikuara në Instagram. 

Related posts

Angelina Jolie dhe The Weeknd nxisin thashethemet për takime ndërsa dalin së bashku

D V

‘Thjesht dua të jem e lumtur’ – mesazhi i Encës në pozën provokuese

D V

Dua Lipa publikon klipin “Demeanor”, në bashkëpunim me artistin e ndjerë Pop Smoke

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More