Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Sot ka festë në familjen e Dua Lipës

Dua Lipa zgjodhi fjalët më të mira për vëllanë e saj.

Vëllai i Dua Lipës, Gjini, sot feston ditëlindjen, me këtë rast urimet më të veçanta i mori nga familjarët.

Një urim të bukur atij ia bëri Dua, e cila përmblodhi disa fotografi të bukura, ku sjell kujtime ndër vite me të dhe shkroi disa fjalë për të.

“Urime ditelindjen vëllai im i dashur @gjinlipa 15 !!! ju jeni i riu më qesharak, më i mirë, më i sjellshëm dhe i kujdesshëm dhe jam shumë krenare për ty!! Të dua dhe jam shumë me fat që jam motra jote. ~ rrëshqitni deri në fund për një surprizë”, shkruan ajo.

Postime të ngjashme

Rita Ora zëvendësohet në jurinë e “The Masked Dancer”

S.B.

Heidi Klum e lejon vajzën të bëhet modele pasi ajo ia kishte kërkuar me vite këtë

S.B.

Bebe Rexha publikon pamje “të rrezikshme” nga klipi i ri

S.B.

Arbenita Ismajli shkëlqen në fotografitë e radhës teksa pozon me barkun e rrumbullakosur

S.B.

Meghan Markle thotë se familja mbretërore ‘vazhdon gënjeshtrat’ në lidhje me të dhe Princin Harry

S.B.

“Kam rrëmbyer fëmijën tim”, Arjola Demiri mes lotësh tregon një nga momentet më të vështira në jetë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...