Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Sot konstituohet Komisioni për Ekonomi dhe ai për Bujqësi

Sot në Kuvendin e Kosovës do të konstituohet Komisioni për Ekonomi, Industri, Ndërmarrësi dhe Tregti.

Mbledhja konstituive mbahet në ora 10:00 në Kuvendin e Kosovës.

Ndërsa, po sot do të konstituohet edhe Komisioni për Bujqësi, Pylltari, Zhvillim Rural, Mjedis dhe Infrastrukturë.

Mbledhja konstitutive mbahet në ora 13:00.

Postime të ngjashme

Përfaqësuesi i Bashkimti Evropian në Kosovë: Qeveria duhet të tregojë kujdes në procesin e vettingut në drejtësi

N E

Kosova me masa të reja kundër Kovid-19

N E

Kosova do ta padisë Serbinë për gjenocid

N E

Albin Kurti takon Kryetarin e Bashkisë së Athinës

N E

Kroacia i quan spekulime histerike deklaratat e Serbisë për bazën ushtarake në Kosovë

N E

Digjet një pjesë e spitalit të Vushtrrisë

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...