Sot kthehet Liga e Kampionëve, tetë ndeshje në orar – spikat takimi Man City-PSG

Liga e Kampionëve kthehet me xhiron e dytë të fazës së grupeve, ku në orar janë shumë ndeshje interesante.

 

Tetë ndeshje interesante luhen sonte në kuadër të xhiros së dytë, ku prej tyre janë të programuar për orën 18:45.

Ajaxi do të ballafaqohet me Besiktasin, ndërsa Interi është mysafirë i Shakhtar Donetsk.

Ndeshja më interesante e ditës së sotme luhet në ora 21:00 ku përballen PSG dhe Manchester City.

Një derbi mes sheikëve, që momentalisht kanë dy skuadrat më të vlefshme në botë.

Përballje të rëndësishme janë edhe Milan-Atletico Madrid dhe Porto- Liverpool. 

Related posts

Kane: Të humbësh në finale është ndjenja më e keqe në botë

Z H

Kosova U-20 pëson nga Sllovakia në konkurrencën e femrave

D V

‘Presim të na bëni krenarë në Tokio’ – presidentja Osmani ia dorëzon flamurin shtetëror Ekipit Olimpik të Kosovës

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More