Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Sot mot me diell në Kosovë

Sot do të mbajë mot me diell në Kosovë dhe vranësira kalimtare.

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës temperaturat minimale do të lëvizin mes 3-4 gradë Celsius, ndërsa ato maksimale parashihen të jenë ndrmjet 15-18 gradë Celsius.

Do të fryjë erë e lehtë e deri mesatare në drejtim të verilindjes.

Postime të ngjashme

Abdixhiku: Sot kujtojmë Ibrahim Rugovën, Adem Jasharin, UÇK-në dhe ata që dhanë jetën për liri

Dafina Vidishiqi

OVL proteston në shesh: Ministrat që fyen UÇK-në nuk ia dinë vlerën lirisë

Dafina Vidishiqi

A kanë të drejtë qytetarët të xhirojnë policinë?

Dafina Vidishiqi

Dy autobusë me pelegrinë dhe alpinistë serbë nuk lejohen të hyjnë në Kosovë

Dafina Vidishiqi

ShSKUK: 115 pacientë në trajtim nga Covid-19

Dafina Vidishiqi

Haradinaj: Kosovë, urime Dita e Çlirimit

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...