Agjencia Zhurnal.mk

“Sot nëse merr ende një telefonate nga nena ose babai duhet te ndihesh me shume fat”, Alketa Vejsiu me një shkrim emocional pas një nate të shqetësuar

Pandemia e koronavirusit sa shkon dhe bëhet më shqetësuese për të gjithë.

Pandemia e koronavirusit sa shkon dhe bëhet më shqetësuese për të gjithë.

Në këtë kohë të pandemisë kur të gjithë po qëndrojnë të ngujuar nëpër shtëpitë e tyre duke mbrojtur veten dhe familjarët nga infektimi prej këtij virusi, moderatorja Alketa Vejsiu ka ndarë një shkrim lidhur me këtë çështje, shkruan lajmi.net.

Prezantuesja e cila bëri krenar shqiptarët me prezantimin në ‘Sanremo’, pas një nate shqetësuese me pikëpyetje për të panjohurën, thotë se duhet të ndihemi me fat nëse në këtë kohë marrim telefonatë nga prindërit tanë. /Lajmi.net/

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...