Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Sot nis panairi i mjaltit në Shkup

Zhurnal Ads

Shkup, 30 tetor, zhurnal.mk – Panairi i dytë i bletarëve nga Maqedonia e Veriut do të mbahet nga sot deri të dielën në Qendrën e Shkupit, respektivisht në sheshin “Maqedonia”.

Nikoqir i panairit është Qyteti i Shkupit, ndërsa panairi organizohet nga Federata e Bletarëve të Maqedonisë.

Në panair do të ekspozohen prodhime të bletëve, mjaltë dhe pajisje për bletarët.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Shekerinska: Do të bëjmë gjithçka që të gjejmë zgjidhje, por kurrsesi në llogari të linjave të kuqe

T E

Rizaov: Do të na duhen dekada të arrijmë në Evropë

E.E.

100kg lëndë narkotike / ASH-AAA kërkojnë dorëheqjen e zv/ministrit të MPB-së, Nazim Bushi

B M

Moti sot në Maqedoni të Veriut

Z H

Kovaçev: Vështirë se deri nesër Sofja do të ndryshojë qëndrim

Z H

Mariçiq: Kësaj strukture të VMRO-DPMNE-së nuk i intereson fare drejtësia

Z H
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...