Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Sot pa rrymë disa pjesë të Çairit, Studeniçanit, Brezës, Tanushës, Malinës e Karposhit

Shkup, 25 nëntor – Zhurnal.mk – Përshkak intervenimeve teknike në rrjetin elektrodistribuiv, sot nga ora 09:00 – 15:00 pa rrymë do të ngelin shfrytëzuesit e rrymës në rrugën “France Preshern” në Karposh, ndërsa nga ora 09:00 deri në ora 12:00 pjesë e përdoruesve nga fshati Markova Sushica në Studeniçan, informon Zhurnal.

Sipas paralajmërimit të EVN-së, gjithashtu pa rrymë do të ngelin dhe fshatërat Tanushë, Malinë dhe Brezë, dhe atë nga ora 09:00 deri në ora 14:00.

Pa rrymë ngag ora 09:00 deri në ora 12:00 do të ngelin gjithashtu dhe rrugët Kara Trifun, Pando Klashev, Malina Popivanova, Karaxhica, Millan Mijallkoviq dhe rruga Przhino në komunën e Çairit.//Zhurnal.mk

Postime të ngjashme

Qytetarët nuk i njohin përfaqësuesit e tyre në pushtetin lokal

R Zh

Visar Ganiu: Urime Drita Islami – suksese edhe në gara të tjera të përmasave botërore

R Zh

Karakachanovi kritikon Borissovin për “kthesën” në qëndrimin e tij ndaj RMV-të

R Zh

Nikollovski: VMRO nuk do të lejojë zgjedhje lokale pa ‘fingerprint’

R Zh

Koalicioni ASH – Alternativa kërkojnë dorëheqjen e Mila Carovskës

R Zh

Janë regjistruar tetë raste të reja me Kovid-19, nuk ka të vdekur

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...