Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Sot përsëri protesta kundër shtrenjtimit të energjisë elektrike

Shkup, 18 shtator, zhurnal.mk – Sërish do të ketë protesta kundër shtrenjtimit të energjisë elektrike të paralajmëruar nga Komisioni Rregullator për Energjetik.

Sipas njoftimit të Këshillit protestues, protesta do të mbahet sot me fillim orën 19:00.

Protesta do të fillon nga Çairçanka deri tek Kuvendi dhe më pas do të përfundon tek Komisioni Rregullator për Energjetik.

Postime të ngjashme

Arifi: Fillon rekonstruimi i rrugës lokale Tetovë-Bërvenicë

R Zh

Editorial: Sfidat kryesore të Qeverisë së Maqedonisë së Veriut gjatë vitit 2021

R Zh

Ndërtimi i bulevardit “Bosnjë e Hercegovina” hyn në fazën përfumdimtare

R Zh

Gashi: Integrimi i përnjëhershëm dhe i plotë i Ballkanit Perëndimor në BE mund ta qetësojë rajonin tonë të trazuar

R Zh

Hristijan Mickoski pajtohet që rruga jonë e vetme është Bashkimi Evropian

R Zh

“Rusia e interesuar për të penguar perspektiven evropiane të Maqedonisë së Veriut”

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...