Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Sot pritet të bie borë në Prishtinë

Sot është paralajmëruar të bjerë borë në Prishtinë.

Përkundër që temperaturat sot shkojnë deri në 10 gradë Celcius, sot pritet të bjerë sot.

Kështu thuhet sipas faqes Accuweather.

Ndërsa, borë pritet të bie edhe gjatë vikendit të ardhshëm.

Postime të ngjashme

Familja nga Kukësi që strehoi gjatë luftës rreth 50 persona nga Kosova

T E

7,321 raste aktive me coronavirus

S.B.

Vendi rrezikon të zhytet në krizë shkaku i postit të presidentit

S.B.

Sot pritet përmbyllja e rinumërimit të 552 vendvotimeve

S.B.

Lista Serbe akuzon Trajkoviq: Po mbron vetëm interesat e Kurtit dhe njerëzve rreth tij

T E

Burri i Albulena Haxhiut i jep “goditjen” e fundit Fatmir Limajt: Mëso nga theqafja që ta dhanë…

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...