Maqedoni

Spasovski: Policia gjithnjë në mbrojtje të qytetarëve

Zhurnal Ads

Shkup, 9 shtator, zhurnal.mk – Policia mbrojtës dhe partner i qytetarëve, të të gjithë qytetarëve pa dallim të përkatësisë së tyre etnike, politike, fetare dhe të tjera, theksoi ministri për punë të brendshme Oliver Spasovski derisa shpalosi strategjinë e përgatitur në periudhën e kaluar dhe të cilat duhet të kontribuojnë për punë më efikase të policisë.

“Kuptohet, rezultatet e mira në polici vijnë me punë dh motivim të zyrtarëve policorë të cilëve në vazhdimësi ua përmirësojmë kushtet për punë dhe standardin, ndërsa këtë duhet ta bëjmë më intensivisht edhe në periudhën e ardhshme”, deklaroi Oliver Spasovski, ministër i brendshëm.

Postime të ngjashme

Carovska: Mësimi në distancë është përgjigje e suksesshme me sfidat nga pandemia

admin

Reparti për Neurologji në spitalin e Gostivarit hapet për të sëmurë me Covid

T E

Arbër Isaku zgjidhet zëvendëskryetar i Këshillit të prokurorëve

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...