Agjencia Zhurnal.mk

Sport

Agjenti hedh dyshime mbi të ardhmen e Agueros te Man City
SPAL-i njofton katër raste me COVID-19 në skuadër, thuhet se edhe Etrit Berisha ka rezultuar pozitiv
Manchester Unitedi i dërgon paralajmërim talentit Mason Greenwood pas ‘shkeljeve disiplinore’
Conte: Nuk duhet të bëjmë krahasime me sezonin e kaluar
Klopp: Nuk ishte futboll i bukur, por i morëm tri pikët
Periudhë e keqe për Cityn, Fernandinho shtohet në listën e të lënduarve
Lukaku: Interi nuk është i fortë mendërisht
Del Piero: Dybala nuk luan për shkak të gjendjes fizike
Lampard: Edouard Mendy është tashmë portieri i parë
Përballja Bayern Munich – Atletico Madrid në dyshime – Gnabry mund t’i ketë infektuar edhe lojtarët e tjerë bavarezë me coronavirus
Formacionet e mundshme: Real Madrid – Shakhtar dhe Inter – Monchengladbach
Ajax – Liverpool dhe Manchester City – Porto: Formacionet mundshme të katët skuadrave
Milani shpreson transferimin e Florian Thauvin në janar
Reagimi i Muriqit pas debutimit në Ligën e Kampionëve me Lazion
Mbappe i interesuar të kalojë në Anfield – Liverpooli përgatit mega ofertën
PSG – United: Të rejat e skuadrave, formacionet e mundshme, parashikimi dhe forma
Zaccheroni: Ndikimi i Ibras më i madh se i Ronaldos
Immobile: Dallojmë me Muriqin, por ai më njeh dhe i di lëvizjet e mia në fushë
Formacionet e mundshme: Juventus-Dynamo Kyiv dhe Barcelona-Ferencvaros
Pique i hapur të nisë bisedimet për zvogëlimin e pagës në vitin 2021
Carragher: Liverpooli duhet ta zëvendësojë Van Dijkun me Dayot Upamecanon në janar
Trajneri i Shakhtarit, Castro: Reali ka gabuar që lejoi largimin e Ronaldos, futbollistin më efektiv në botë
Chiellini: Juve e nis secilin sezon me qëllimin për ta fituar Ligën e Kampionëve
Ramsey kthehet në stërvitje, skuadra e plotë e Juves për ndeshjen ndaj Dynamo Kievit
Shtatë lojtarë të Genoas akoma me Covid-19
Trajneri i Dynamo Kyivit, Lucescu shpjegon dallimin ndërmjet Messit dhe Ronaldos
Alaba nuk do të rinovojë me Bayernin, ai tanimë ka zgjedhur skuadrën e ardhshme
Shkëlqeu me dy gola, Broja mes yjeve në formacionin e javës në Holandë
Galliani: Milani është në krye të Serie A qe 16 xhiro
Koeman konfirmon interesimin e Barcelonës për Wijnaldum
Broja i lumtur me dy super golat e shënuar për Vitessen
E lëndoi Van Dijkun me një ndërhyrje të tmerrshme, Pickford mund të dënohet rëndë