Agjencia Zhurnal.mk

Sport

Trajneri i Portugalisë pas infektimit të Ronaldos me Covid-19: Cristiano dëshiron të luajë
Greqia – Kosova: Dardanët ende në kërkim të fitores së parë në vitin 2020
Kroos pasi e arriti një rekord me Gjermaninë: S’më bën për të, dua trofe ekiporë
Ronaldo rezulton pozitiv me Covid-19
Thiago e refuzoi një ofertë të majme nga Barça në çastet e fundit, para se të kalonte në Liverpool
Pato drejt rikthimit në Seria A
Rashica i nis përgatitjet për ndeshjen e Werderit kundër Freigburg të shtunën
Haaland do të arrijë nivelin e Messit dhe Ronaldos – sipas Scholes
Wengeri shpalos shumë gjëra, kërkon ndryshime interesante në lojën e futbollit
Kosova U-21 e synon rikthimin te fitorja sonte
Ylli suedez: Askush s’mund ta ndalë Ronaldon, ai vendos vetë gjithçka
Ylli i Real Madridit: S’dua të bëhem Neymari i ri, dua ta shkruaj historinë time
Ronaldo e kishte fanellën e Arsenalit në dorë, pastaj ndërhyu Man Unitedit – thotë Wenger
Reagimi i Mbappes pasi luajti kundër idhullit të vet, Cristiano Ronaldo
Lebron James e frymëzon LA Lakers drejt titullit të parë në NBA pas një dekade
Drilon Lleshi zgjidhet kryetar i Federatës së Kajakut në Maqedoninë e Veriut
Boksieri shqiptar Robin Krasniqi merr titullin kampion i botës në IBO dhe WBA
Kosova sonte në kërkim të fitores kundër Sllovenisë
Suarez: Barcelona më largoi vetëm sepse jam mik i Messit
Robin Krasniqi vs Dominic Bosel – Live
Kosova U21 përballet sot me Austrinë në “Fadil Vokrri”
Ceballos tregon se Real Madridi i kërkoi të mbetet në klub, por zgjodhi përsëri Arsenalin
Interi konfirmon tre lojtarë të rinj të infektuar me COVID-19
Reagimi i ashpër i Amir Rrahmanit pas komenteve nga tifozët kosovarë: Mësohuni ta duani vendin tuaj, pastaj komentoni
Tavecchio: Pezullimi i serishëm i Serie A do të ishte më keq sesa fundi i botës
Sarri mund ta marrë drejtimin e Romës ose Fiorentinës
Chelsea refuzoi shkëmbimin Kante-Eriksen të ofruar nga Interi
Kallashi: Me menaxherin tim kam plane madhore në Boksin Profesionist
Pogba zbulon ëndrrën: Dua të luajë për Real Madridin
Momenti që mund ta ndryshonte fatin e Kosovës, Fidan Aliti dështoi të shënonte nga dy metra
Valon Berisha i dëshpëruar me humbjen dhe eliminimin: Është e dhimbshme, nuk përshkruhet kjo dhimbje
Maqedonia mund Kosovën dhe sfidon Gjeorgjinë në finale