Agjencia Zhurnal.mk

Sport

Muriqi para ndeshjes me Maqedoninë e Veriut: Unë dhe e gjithë Kosova e kemi zemrën me ju
Zëdhënësi i FFM-së, Zylbehari: Duam të fitojmë, pavarësisht se kemi përballë vëllezërit tanë
Cavani zbulon klubin ku dëshiron ta përfundojë karrierën
Higuain hesht kritikët duke ia siguruar fitoren Inter Miamit me një supergol nga goditja e dënimit
Challandes: Nuk e kuptoj se si Pandev është lejuar të udhëtojë, ndërsa Rrahmani jo
Ademi: Në Shkup jemi vetëm për fitore – lojtarët luajnë për flamurin dhe stemën
Cavani është 7-shi i ri i Unitedit, por a do mundet uruguaiani ta thyejë ‘mallkimin’ e numrit legjendar
Kombëtarja e Kosovës drejt Shkupit, pritje nga “Dardanët”
Rinovim kontrate për Donnarumman e Calhanouglun te Milani
I keqtrajtuar dhe i fyer – Salah mbron të pastrehun nga disa të rinj huliganë
Sergino Dest zbulon se ai nuk ka arritur të kuptojë Lionel Messin qysh në takimin e tyre të parë
Havertz, Partey, Sane: Top 20 transferimet më të mira të kësaj vere
ZYRTARE: Vedat Muriqi dhe Amir Rrahmani nuk luajnë kundër Maqedonisë së Veriut
Bejtullai: Nëse duam fitore ndaj Kosovës, duhet të japim maksimumin
10 klubet që shpenzuan më së shumti në transferime lojtarësh sivjet
Gruaja e Romeros me kritika ndaj Unitedit që nuk e lejoi portierin të largohej
Kumbulla tregon fjalët e Chiellinit kur i shkëmbyen fanellat
Shaqiri , pozitiv në testet për “Covid 19”
Barca raporton humbje prej 97 milionë eurosh dhe borxh prej 488 milionë eurosh
Unitedi nuk heq dorë nga Sancho, do ta kërkojë sërish në janar
Transferimet më të mira në ditën e fundit të afatit kalimtar në Serie A
Loftus-Cheek është huazuar te Fulhami
Arsenali i gatshëm ta paguajë klauzolën e Thomas Partey, Atletico duhet të vendos shpejt
Shtyhet vendimi për ndeshjen Juventus-Napoli
Anulohet ndeshja e Labinotit, kundërshtari nuk kalon testet mjekësore
Numri i tij është 7, Richarlison zgjodhi një mënyrë të veçantë për ta ngacmuar Liverpoolin pas humbjes turpëruese nga Aston Villa
Mungon kapiteni Rrahmani, Challandes tregon dy emrat që mund ta bartin shiritin ndaj Maqedonisë së Veriut
Arton Berisha kundër serbit, Knazevic
Zyrtare: Darmian huazohet te Interi
Challandes konfirmon dy mungesa tjera të mëdha të Kosovës: Pësuan lëndime në fundjavë
Challandes i përgjigjet Bernard Berishës: Kam folur me të një orë dhe ka marrë fund ai diskutim
Umtiti do të largohet nga Barça, katër opsione për mbrojtësin francez