Agjencia Zhurnal.mk

Sport

Zyrtare: Moise Kean, lojtar i PSG-së
“Ngujimi” i Napolit, Lega Serie A vendos për sfidën kundër Juventusit
Pedro i jep fitoren e parë Romës në kampionat
E KRYER/ Bakayoko tradhton Milanin dhe shkon në tjetër ekip në Serie A
Prezantohet Sergino Dest: “Mezi pres të luaj me Leo Messin”
Europa League, Hysaj përballë Januzajt – shmangen përplasjet “big “
Lëndohet Carvajal, mund të mungojë disa muaj!
UEFA lejon kthimin e tifozëve në 30% të kapacitetit të stadiumeve në turnetë europiane
“Është i qartë sinjali nga Klopp, është koha që Shaqiri të largohet”
Darmian kryen vizitat mjekësore te Interi, gati zyrtarizimi
Shorti i fazës së grupeve në Europa League, Milani në vazon e tretë
Koeman tregon pse nuk luajti Dembele, i preferon Pedrin dhe Trincaon
A e festoi golin Ansu Fati si Cristiano Ronaldo?
Kapiteni i Armenisë mobilizohet ushtarakisht dhe shkon në zonën e luftimit
Interi i vendosur për Skriniarin, zbulon kontaktet me Tottenhamin
“Haaland do ta copëtojë Serbinë si një lakër”, norvegjezët “çmendin” serbët
Mourinho tregon kur do të debutojë Gareth Bale
Neymari dhe Alvaro i shpëtojnë dënimit, pas akuzave për racizëm
Hazardi është i trishtuar për shkak të lëndimit, thotë bashkëlojtari i tij Courtois
Sot është shorti i Ligës së Kampionëve – gjithçka që duhet të dini
Hazard lëndohet prapë ende pa luajtur, paraqitja ndaj Barcelonës në rrezik
Muriqi iu nënshtrohet përsëri vizitave mjekësore në Lazio
Messi shpjegon përse e sulmoi Barcelonën në Instagram
Nainggolan buzë largimit nga Interi
Zidane: Real Madridi ka boll futbollistë, pse të sjellë ende?
Superkupa e Gjermanisë: Bayern Munich synon trofeun e 5-të këtë sezon kundër Dortmundit
Mourinho: Lampardi i pikëlluar dhe i vetmuar kur Chelsea humb, duhet ta përkrah më shumë klubin
Zidane: Hazardi e ka një problem të madh
“Merri majmunët tuaj dhe shko në Afrikë” – Evra akuza të rënda ndaj Federatës Franceze
Merret vendimi: VAR në ndeshjen Maqedoni e Veriut-Kosovë
Lëndohet përsëri Sane, mungon në finalen e Superkupës kundër Dortmundit
Milani e shet yllin brazilian te klubi francez