Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Sportelet për pagesë në drejtorinë e NP Ujësjellës dhe kanalizim nuk do të punojnë të shtunën

Shkup, 31 dhjetor, zhurnal.mk – NP Ujësjellës dhe kanalizim – Shkup informon se të shtunën, 2 janar, nuk do të punojnë për pagesa në drejtorinë dhe pikën pagesore në Saraj .

Qytetarët nëse kanë nevojë, mund t’i kontaktojnë në: 02/3073 010, kontakt@vodovod-skopje.com.mkhttps://www.facebook.com/jpvodovod.skopje/.

Postime të ngjashme

Borrell: Nuk kemi për qëllim t’i ndajmë Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë

R Zh

Zaev, Sasolit / Urgjentisht duhet të zhbllokohet rruga evropiane, por negociatat për identitetin maqedonas nuk janë opsion

R Zh

Darkë e liderëve të Ballkanit Perëndimor me Borrellin javën e ardhshme në Bruksel

R Zh

Xhaferi mori pjesë në Konferencë për digjitalizim, inteligjencë artificiale dhe nevojën për rregullimin e tyre

R Zh

Zhbllokimi i vetos bullgare: BE-ja mund ta bëjë fare lehtë nëse dëshiron, Sofja një satelit i Francës

B L

Studim: Ligjet përgjithësisht të mira dhe të harmonizuara me BE-në, mungon zbatimi i duhur

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...