Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Sportelet për tatime të Qytetit të Shkupit të premten do të punojnë deri në ora 16 e 30 minuta

Shkup, 11 shkurt – Qyteti i Shkupit informon se për shkak të mbështetjes teknike dhe përmirësimit të sistemit për tatime të pronës, më 12.02.2021 (e premte) sportelet në barakën numër 16 nuk do të punojnë në periudhën nga ora 16:30 deri në 19:30 minuta.

Nga Qyteti i Shkupit paralajmërojnë se puna e rregullt e sporteleve për tatim të pronës do të vazhdojë të hënë, 15.02.2021. (Zhurnal.mk)

Postime të ngjashme

ASH caktoi kandidatin e saj për kryetar të Dibrës

D V

Mot shumë i nxehtë me temperatura mbi 40 gradë Celsius

D V

Punëtorët e ndërtimtarisë punojnë në temperatura mbi 40 gradë Celsius

D V

BESA themeloi nëndegën në Çellopek

D V

Qeveri: Sllavica Kotirova drejtoreshë e re e doganave

D V

Vetëm 35% e të punësuarve në Maqedoni marrin paga mbi mesataren

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...