Agjencia Zhurnal.mk

S’qenka Lady Gaga shkaku i ndarjes,Irina e lidhur me një aktor

Dashuria me Bradley Cooper është tashmë një gjë që i përket së kaluarës. Irina Shayk duket se e ka kthyer faqen e atij libri dhe tashmë zemra e saj rreh për dikë tjetër.

Sipas revistës ‘Dagospia’, modelja e njohur ka nisur një lidhje me Scott Eastwood, djali i aktorit të njohur Clint. Tani për tani nuk ka asgjë zyrtare por burimet janë të sigurt që në Hollyëood ka lindur një çift i ri.

Muajt e fundit në të gjitha mediat rozë kanë qarkulluar lajmet se çifti i njohur u nda prej Lady Gagas. Kjo e fundit mendohet se ka një lidhje me Bradley Cooper, gjë që është mohuar nga të dy. Modelja dhe aktori i njohur u ndanë pas një lidhje 4-vjeçare dhe kanë së bashku edhe një vajzë 2 vjeçe.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...