Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Stadiumi i F.C Shkupi me sistem të ri për ujitje dhe rregullim të terrenit, njofton Ganiu

Shkup, 6 tetor, zhurnal.mk – Kryetari i Komunës së Çairit Visar Ganiu ka njoftuar se është nënshkruar aneks-kontrata në mes të Komunës së Çairit dhe Federatës së Futbollit të Maqedonisë së Veriut, për rregullimin e terrenit dhe vendosjen e sistemit të ri për ujitje dhe kullim në fushën e futbollit të Stadiumit F.C Shkupi.

Realizimi i projektit pritet të fillojë së shpejti për të rrumbullakësuar në tërësi idenë e shndërrimit të këtij stadiumi në nivel me standarde bashkëkohore dhe ndërkombëtare.

https://www.facebook.com/VisarGaniu.Cair/posts/2650161075312544?tn=-R0.g

Postime të ngjashme

Kontroll në një objekt hotelierik në Tetovë, arrestohen pronari dhe 18 shtetase të huaja

T E

Diskutim për sëmundjet e rralla me iniciativë të bashkëshortes së presidentit Pendarovski

T E

Zhurnal mëson / Debat i madh në mbledhjen e BDI-së, pakënaqësi e madhe e ekzekutivit!

Bexhet Musliu

Opozita shqiptare kërkon lirimin e menjëhershëm të të arrestuarve dhe dorëheqjet në MPB

Bexhet Musliu

Nikollovski: Të martën publikojmë planin e veprimit për luftën kundër korrupsionit dhe krimit

Bexhet Musliu

Karakaçanov: Kushdo që të vijë në pushtet në Bullgar, problemi me Maqedoninë do vazhdojë

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...