Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Stevo Pendarovski nesër mbledhë në takim Këshillin e Sigurisë

Shkup, 22 shtator – Zhurnal.mk – Në vilën e presidentit Stevo Pendarovski, në Vodno, me fillim prej ora 12:00 do të mblidhet Këshilli i Sigurisë.

Siç njoftojnë nga kabineti i Pendarovskit, në seancën e tetër të Këshillit do të bisedohet gjendjen politike dhe të sigurisë në shtet pas anëtarësimit në NATO.

Pas përfundimit të seancës, presidenti Pendarovski do të deklarohet para publikut.

Postime të ngjashme

Punësime në Gjevgjeli, Dellçevë dhe Berovë të maqedonasve të deklaruar si shqiptarë?

Dafina Vidishiqi

Fadil Zendeli ia then bastionin ASh-së, Gostivari radhit pas Zendelit

Dafina Vidishiqi

Azem Sadiku nga PDSH do të rikandidojë për kryetar të Komunës së Studeniçanit

R Zh

Dokumentet personale, MPB azhuron sistemin, vonesa deri të martën

Dafina Vidishiqi

Ruzhin: Makron dhe Merkel mund ta zgjedhin problemin mes RMV-së dhe Bullgarisë

R Zh

Lëvizja BESA vazhdon ristrukturimin, sonte u themeluan nëndegët e fshatit Çajlë dhe Forinë

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...