Maqedoni

Stevo Pendarovski nesër mbledhë në takim Këshillin e Sigurisë

Zhurnal Ads

Shkup, 22 shtator – Zhurnal.mk – Në vilën e presidentit Stevo Pendarovski, në Vodno, me fillim prej ora 12:00 do të mblidhet Këshilli i Sigurisë.

Siç njoftojnë nga kabineti i Pendarovskit, në seancën e tetër të Këshillit do të bisedohet gjendjen politike dhe të sigurisë në shtet pas anëtarësimit në NATO.

Pas përfundimit të seancës, presidenti Pendarovski do të deklarohet para publikut.

Postime të ngjashme

VMRO-DPMNE: Sistemi shëndetësor nuk funksionon

Xhenur Iseni

“Drejtësi për Romët”, sot u protestua në Manastir

T E

Biblioteka Kombëtare, e mbetur pas në kohë

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...