Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Stewarti është nervoze pas kritikave të shumta për rolin e princeshës Diana

Kristen Stewart, aktorja e zgjedhur për të luajtur rolin e princeshës Diana në filmin autobiografik “Spencer”, është nervoze për rolin që i është besuar.

Te Stewarti kanë ndikuar komentet e shumta negative të publikut, i cili pretendonte se dikush tjetër e meritonte më shumë këtë rol.

Megjithatë, aktorja tregoi se po punon shumë me theksin për t’ju përshtatur princeshës dhe se ky rol është tani prioriteti i saj.

“Njerëzit e njohin shumë mirë zërin e saj, është kaq i dallueshëm dhe i veçantë, prandaj kjo më vendos në siklet. Po punoj shumë dhe madje kam një trajner që po më ndihmon me theksin”, u shpreh Kristen.

Aktorja thotë se kjo është një preh historive më të dhimbshme që ekziston.

“Dua ta njoh atë në detaje. Nuk kam qenë kurrë më e emocionuar për ndonjë rol sesa kësaj here”, tha ajo.

Filmi “Spencer” do t’i dedikohet një fundjave shumë delikate, në fillim të viteve ’90, kur Diana pa se martesa me princin nuk po funksiononte dhe donte të arratisej nga rruga e saj për t’u bërë një ditë mbretëreshë.

Filmi do të pasqyrojë të gjithë dramën që ndodhi në 3 ditë, përfshi këtu edhe Krishtlindjet e fundit në House of Windsor.

Ai nuk do të përfshijë fundin tragjik të Dianas, por vetëm martesën problematike me Charlesin dhe xhirimet do të nisin në vitin 2021. \ A2News

Postime të ngjashme

Ku është Blerina e saktë e lajmeve?

T E

“Unë jam këngëtarja dhe arkitektja më e suksesshme”, Tayna tregon afirmimet që mbante në dhomë para se të bëhej e famshme

S.B.

“Square” blen shumicën e aksioneve të “Tidal”, Jay-Z vihet në Bordin e drejtorëve

S.B.

Adele ndahet zyrtarisht nga ish-bashkëshorti Simon Konecki, pas dy vitesh procedura gjyqësore

S.B.

I dashuri i deritanishëm i Rita Orës, Romain Gavras konfirmon se është ndarë nga këngëtarja

S.B.

Çmenduria e Ibrahimovicit në “Sanremo”, suedezi udhëtoi 60 kilometra me motorin e një tifozi të Milanit për të arritur në festival pasi ngeci në trafik

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...