Agjencia Zhurnal.mk
Life Style

Stil ideal flokësh për ballë të lartë: Balluket shkurtojnë vizualisht fytyrën tonë

Balluket së fundmi janë rikthyer në modë, por gratë me ballë të lartë kanë një larmi opsionesh, të tilla si të ashtuquajturat balluke ‘të topitura’ dhe xhufka të formës së shkallëzuar

Pavarësisht nëse janë flokë të trashë ose të rrallë, një fytyre me ballë të lartë do të miklohet nga disa variante ballukesh.

Nëse flokët janë të rrallë, atëherë bëhet fjalë për xhufka të shkallëzuara që do të ‘maskojnë’ ballin.

Gratë me flokë të dendur mund të zgjedhin nga një larmi variantesh, të tilla si super të shkurtra ose të gjata.

Aventurat në stilin e verës shpesh kërkojnë gjithashtu disa modele flokësh të rehatshme dhe opsionet me balluke janë në listën e më të kërkuarave.

Flokët kaçurrelë gjithashtu mund të jenë me balluke, por ato duhet të priten në mënyrë shkallore.

Postime të ngjashme

Mos e harroni, ç’duhet të bëni në 8 gusht, data më me fat e vitit

D V

Dy shenjat më me fat të horoskopit për sot

D V

Fati yt/ Horoskopi, 2 gusht 2021

D V

Emri i mashkullit zbulon se çfarë është në seks

D V

Gratë më me fat u përkasin këtyre shenjave të horoskopit!

D V

5 shenjat e një tradhtie emocionale nga partneri

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...