Agjencia Zhurnal.mk

Stilistja Suela Brahimllari: Ju tregoj punët e mia gjatë ditëve në izolim, ju thash stop lajmeve të rreme

Qe kur i kam bere unfollow disa portaleve ohhhh ndihem me mire.. ore me futen panikun deri ne palce ju them. Qofshi ju si i duroni , qofshi ju si i shikoni edhe lajmet. Jo une per vete kam bere ca gjera te mira.
1. Lexova ca libra qe i kisha lene pergjysme
2. Meditoj
3. Jam marr me webin www.beleve.al
4. Po bej gati materialet per workshopet qe do mbaj
5. Po bej gati materialet per kursantet qe do fillojne kursin e rrobaqepsise dhe stilimit
6. Po designjoj koleksionet e mia te reja te cilat do jene nje booom dhe njeri eshte i frymezuar nga keto dite
7. Po rri me shume me familjen time te mrekullueshme
8. Po gatuaj gjera te reja-eksperimente-disa jane shume te mira-por disa tja fusesh vrapit.
9. Po lexoj me vajzat librat e tyre te preferuar
10. Hoqa nga shtepia rrangulliqe qe i mbaja kot.

Pa me listoni ju cpo beni

www.beleve.al/?fbclid=IwAR16AbhPde3YyV-HTa4U50XpkwgtXXcrRtSG8SbSWxzUfuukZcygDZyGvQ8

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...