Strakosha shënon një autogol të pabesueshëm, menjëherë bëhet viral në rrjetet sociale

Galatasaray ka kaluar në epërsi ndaj Lazios pas 67 minutave lojë.

Gjiganti turk i është falur një gabimi trashanik të portierit shqiptar të Lazios, Thomas Strakosha.

Manuel Lazzari largoi një top nga zona, derisa Strakosha në tentim për ta kapur atë e fut gabimisht në rrjetën e tij.

Ishte njëri nga autogolat më qesharak të parë kohëve të fundit në futboll.

Gjithsesi dëshpërimi i Strakoshës ishte shumë i madh dhe bashkëlojtarët e tij e ngushëlluan për gabimin e bërë.

Related posts

Cassano: Mourinho e shkatërroi Kumbullën te Roma, nuk do e llogarisë më

Z H

Tifozët reagojnë ndaj klipit të ‘çmendur’, duke treguar se çfarë i bëri grushti i Deontay Wilder trupit të Tyson Fury

D V

Real Madridi starton me më të mirët ndaj Levantes – formacionet bazë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More