Strategjia e Romës për ta transferuar Granit Xhakën

Patricio afër zyrtarizimit, tani strategjia e Romës është nënshkrimi i Xhakës

 

Rui Patricio do të jetë lojtari më i ri i Romës.

Sipas “Gianlucadimarizio.com”, Roma është në fazën finale të transferimit të Rui Patricios.

Jorge Mendes dhe “Giallorossët” janë në fazat e fundit të transferimit, pasi Pau Lopez u transferua tek Marseille.

Tani, stretegjia e Romës është që të marrin Granit Xhakën nga Arsenali, por Roma po pret në mënyrë që Arsenali ta ulë çmimin e tij, transmeton lajmi.

Në fakt, Roma ka arritur marrëveshje personale me kapitenin e Zvicrës, por marrëveshja me Arsenalin ende nuk është arritur.

Pas Rui Patricios, Xhaka mund të jetë transferimi i radhës për “Giallorossët”.

Related posts

Christian Vieri i tregon Antonio Cassanos: Haaland do të shkojë 100 për qind te Real Madridi

D V

Probleme të shumta, para, gjatë dhe pas ndeshjes finale Itali – Angli, UEFA hap hetim

D V

Shpresat e Kosovës mposhten nga Anglia, vendosin dy golat e pjesës së parë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com