Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Stresi dhe Getinjo së shpejti vijnë me këngë të re

Reperi i njohur nga Shqipëria, Stresi, ka paralajmëruar një projekt të ri muzikor.

Ai këtë herë ka bashkuar forcat me reperin Getinjo, teksa lajmi është bërë i ditur përmes rrjeteve sociale.

Arkimed Lushaj (emri i vërtetë) ka hedhur një postim në InstaStory, përmes të cilit edhe konfirmoi bashkëpunimin e ri.

“E kam një dëshmitar mbi re. Jam i ndershëm deri në dhe. Së shpejti me një njeri të madh, Getinjo”, ka qenë përshkrimi i vendosur sipër fotos.

Kjo është aprovuar edhe nga reperi ferizajas, i cili të njëjtin imazh e ripostoi në rrjete sociale.

Ky njëherësh është edhe bashkëpunimi i parë i reperëve, ndërsa presim në vazhdim të shohim se çfarë do të sjellin.

Postime të ngjashme

Lorena Haliti dhe i dashuri i saj me pushime në Shqipëri, shoqërohet me prezantuesen Alketa Vejsiu

D V

Dafina Zeqiri nis xhirimet e videoklipit të ri

D V

Derisa po shijon pushimet në Kep Merli, Dua Lipa: Nuk dua të largohem kurrë

D V

Xhensila Myrtezaj merr vëmendje me stilin unik në imazhet e reja

D V

Producentja Vjosa Berisha tregon se është diagnostikuar me kancer, ndërsa përçon edhe një mesazh

D V

Enca anulon të gjitha mbrëmjet muzikore për këtë verë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...