Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Stresi: E kam provuar marihuanën për herë të parë në vitin 1999 dhe ende s’e kam lënë

Reperi i njohur shqiptar Stresi, ka qenë i ftuar së fundmi në intervistën 60 sekondëshe të emisionit “Prive”.

Ai ka rrëfyer në pak sekonda shumë detaje nga jeta e tij, ku ndër të tjerash ka thënë se nuk e di se sa para ka në bankë.

Tutje, reperi emri i vërtetë i të cilit është Arkimed Lushaj, ka thënë se e ka provuar për herë të parë marihuanën që nga viti 1999 dhe nuk e ka lënë më.

Pëegjatë intervistës, ai e ka quajtur Unikkatilin legjendë, ndonëse u shpreh fillimisht që asnjëri prej reperëve shqiptarë nuk e meriton famën që ka.

I pyetur se çfarë do të ishte nëse jo reper, Stresi përmendi profesionin e politikanit, ndërsa tha se për asnjë arsye nuk do të kalonte në Partinë Socialiste të Shqipërisë.

Dhe pyetja më provokuese e lënë për fund ishte lidhur me ndarjen e tij nga ish-e fejuara, Kejsi, ku u shpreh “të dy e lanë njëri-tjetrin”, dhe nuk është se pati anëshmëri.

Postime të ngjashme

Dafina Zeqiri jep sinjal për albumin

Lea Muslija

Emily Ratajkowski tregon figurën e saj të përsosur me fustanin ngjyrë të zezë në New York

Lea Muslija

Arrestohet një person 35 vjeçar pasi tentoi të hyjë dhunshëm në rezidencën e Kylie Jenner

Lea Muslija

Dua Lipa feston dy vjetorin e lidhjes me partnerin e saj, Anwar Hadid

Lea Muslija

French Montanës i vidhen aksesorë në vlerë mijëra dollarë

Lea Muslija

Kim Kardashian thotë se ndihet me fat në prezantimin e një veshje të veçantë

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...