Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Stresi: E vetmja ankesë e imja është se nuk jam dikush tjetër

Rep-artisti i njohur shqiptar, Stresi, vazhdon të jetë ndër më të komentuarit në estradën shqiptare.

Ai përmes rrjete sociale dhe paraqitjeve televizive shpalos të pathëna nga jeta personale e karriera profesionale.

Së fundmi, në një postim në rrjetin social Instagram, reperi ka ndarë një imazh të vetes teksa ka bërë edhe një shkrim.

“E vetmja ankesë e imja është se nuk jam dikush tjetër”, ka shkruar ai në mbishkrim.

Shpeshherë mund të thuhet se Stresi ka folur për origjinalitetin e tij, ndërsa nuk pretendon të shndërrohet në dikush tjetër në industrinë muzikore.

Sidoqoftë kësaj, ai ka paralajmëruar edhe albumin e tij të radhës “Arkimed”, i cili do të jetë në treg shumë shpejtë.

Postime të ngjashme

Anxhela Peristeri prezanton videoklipin e këngës që do na përfaqësojë në “Eurovision”

T E

Don Xhoni dhe Tayna së shpejti në bashkëpunim

S.B.

Qentë e Lady Gagës gjendet të sigurt pas sulmit që iu bë rojtarit të këngëtares

S.B.

George Clooney dhe Julia Roberts do të bashkohen për filmin “Ticket To Paradise”

S.B.

Bebe Rexha zbulon fobinë e saj: Urrej udhëtimin me aeroplan

S.B.

Loredana i bën më të shpeshta paraqitjet pa makijazh

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...