Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Stresi flet sërish për lidhjen me Keisin: Kur u njohëm ishim të vegjël, kaluam sfida dhe njerëz të lig kundërshtarë

Reperi i njohur shqiptar, Stresi, kohëve të fundit ka qenë shumë i përfolur për lidhjen e tij me modelen Keisi.

Çifti rrëmbyen vëmendje të madhe në faqet rozë për shkak të marrëdhënies së tyre e po ashtu herë pas here për deklaratat që bënë.

Së fundmi, ka qenë vet reperi ai i cili ka treguar më shumë për raportin e dyshes, teksa në postimin e ndarë kishin vënë një filtër që i bënë ata të duken si bebe.

“Kur u njohëm ishim të vegjël. Kaluam sfida, kaluam çdo gjë. Kaluam njerëz të lig kundërshtarë, por në fund këta nuk e dinë se ne jemi shok të ngushtë”, ka shkruar ai.

Fotografia e tyre u realizua gjatë një bisede live të zhvilluar mes çiftit, pasi Keisi ndodhet në Amerikë.

Të njëjtit prej vitesh janë duke shijuar lidhjen dhe këtë vit do organizonin një dasmë, por që u anulua për shkak të pandemisë COVID-19.

Postime të ngjashme

Ledri Vula me urim të veçantë për babanë

Dafina Vidishiqi

Anastasia zbulon shumë me bikini të vogla në imazhin nga jahti

Dafina Vidishiqi

Angelina Jolie fotografohet me gjashtë fëmijët në aeroport pas udhëtimit për ditëlindje

Dafina Vidishiqi

Daut Haradinaj zgjedh fjalët më të mira për të uruar bashkëshorten

Dafina Vidishiqi

“Ditari”, kënga më e re nga Remzie dhe Nexhat Osmani

Dafina Vidishiqi

DJ Geek nuk përmbahet, shikojeni çfarë i bën Dafinës në plazh

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...